• املاک عبدی
  • املاک عبدی
  • املاک عبدی
زنگ خطر موج دوم کرونا
زنگ خطر موج دوم کرونا

محمدحسین قربانی، نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت با بیان اینکه با عادی شدن تردد ها و حضور مسافران در گیلان، احتمال شیوع موج دوم کرونا در استان به وجود می آید گفت: بنده بار ها در این مورد هشدار دادم و هم اکنون نیز می گویم که اگر شرایط برای مردم عادی شود گیلان مجدداً با بحران شیوع گسترده کرونا روبه رو می شود.


نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در گیلان آمار ابتلا خانوادگی به ویروس کرونا در استان و گزارش هایی که در این مورد می رسد را بسیار نگران کننده و جدی دانست و عنوان کرد: انجام دید و بازدید های دست جمعی، شرکت در محافل و دیدار های خانوادگی موجب شده ویروس کرونا در بین خانواده ها شیوع پیدا کند.

قربانی عادی شدن شرایط قرنطینه برای مردم و هجوم آنان برای انجام سفر ها به ویژه در ایام تعطیلی مدارس و دانشگاه ها را موضوعی که وی بار ها درباره آن هشدار داده بود اعلام کرد و بیان داشت: کادر درمانی در ماه های اخیر فشار مضاعفی را تحمل کرده و حجم ورودی مبتلایان به بیمارستان ها خستگی آنان را دو چندان می کند.

وی توجه بیشتر و جدی مردم به بحث حفاظت شخصی و رعایت اصول بهداشتی را در این برهه حساس زمانی لازم و ضروری خواند و اظهار داشت: به علت افزایش تردد ها زنگ خطر شیوع موج دوم کرونا در استان گیلان به صدا درآمده است بنابراین برای جلوگیری از وقوع آن همه باید وارد میدان شوند.

تاریخ خبر : ۱۳۹۹/۰۴/۱۲

تبلیغات